×

Закарпат Автотранс

Термальні курорти Словаччини.

      У такій невеликій європейській країні, як Словаччина, більше тисячі мінеральних джерел, що виводить її на перші місця за кількістю термальних вод в Європі, а за якістю води країна випереджає навіть швейцарські курорти.

      Всього налічується 22 термальні курорти Словаччини, серед яких:

• Кліматичні: Штрбске Плесо, Новий Смоковець, Штос, Татранське Матліаре, Високі Татри.
• Бальнеологічні: Пієштяни, Тренчанські Тепліце, Бойніце, Дудінце, Сляч, Смрдаки, Брусно, Лучки, Склен Тепліце, Турчіанське Тепліце.
• Змішані: Бардейов, Раєцке Тепліце, Чиж, Нимніца, Вишне Ружбахі.

Кожен з цих курортів Словаччини може похвалитися унікальним хімічним складом води, яка використовується для зміцнення імунітету та лікування багатьох хвороб опорно-рухової, серцево-судинної, нервової систем, радикуліту, ревматизму, шкіри, нирок та навіть безпліддя. Фактично, кожен SPA-центр спеціалізується на одному або декількох з цих розладів.

Основним напрямком “лікування” часто є мінеральна питна вода, але у всіх курортах також пропонуються заспокійливі ванни, масажі, а також плавання та інші оздоровчі послуги в надзвичайно красивих місцях. Під час перебування на будь-якому з цих курортів ви також можете отримати доступні медичні послуги від лікарів.

Деякі термальні курорти Словаччини у лікувальних цілях використовують грязі або торф. Ви обов’язково маєте спробувати грязьову ванну – після якої ваша шкіра буде шовковистою та гладенькою. І будьте готові: в одностатевих купальнях ви побачите, що більшість європейців не надто переймаються, занурюються та ходять оголеними.

Курорт Пієштяни

Відомий у всьому світі SPA-центр Пієштяни (Piešťany) розташований у західній частині Словаччини, лише за 86 км від столиці Братислави в північній частині регіону Dolné Považie. Красивий SPA-острів з його розкішним парком має багате культурне та соціальне життя та численні лікувальні можливості.

термальні купальні словаччина

SPA-центр став найбільшим і найвідомішим в Словаччині завдяки багатому складу геотермальної води та неповторним властивостям сірчаної грязі. Гарячі мінеральні джерела досягають температури 67-69 °С і містять 1500 мг мінеральних речовин на літр. Сірчані джерела мають унікальні лікувальні властивості не лише в Європі, але й в усьому світі. Вони позитивно впливають на обмін речовин у хрящових тканинах, збагачують кістки, м’язи та тканини мінеральними речовинами.

На території розміщений один з найкращих п’ятизіркових готелів, реконструйований в історичному стилі – Health SPA Resort Thermia Palace. Загалом SPA Пієштяни пропонує місткість 2000 ліжок. Щорічно понад 40 000 пацієнтів оздоровлюються тут, 60% з яких є іноземцями. Більшість приїжджають сюди з Чехії, Німеччини, Австрії та арабських країн.

 

Водний парк Бешенева

Прекрасний термальний парк Бешенева, розташований у чарівному регіоні Ліптова, звідки відкривається вид на Низькі Татри.

До ваших послуг широкий спектр розваг – відкриті та закриті термальні басейни, водні гірки, кілька дитячих гірок та гідромасажні ванни. Гарячі геотермальні джерела піднімаються з глибини 1987 метрів і їх температура становить 60,5°С. Термальна вода Бешенева містить кальцій, магній, натрій, залізо, марганець, велику кількість сульфатів, бікарбонатів, вільного окису вуглецю та інших мінералів, тому має цілющий вплив на системи опорно-рухового апарату та дихальних шляхів. Вона також допомагає лікувати неврологічні проблеми та урологічні захворювання.

бешенева термальні води