×

Закарпат Автотранс

Термальний курорт у Велятино

Термальний курорт у Велятино

Природа Закарпаття Робить наш край Неймовірно Привабливий для туристов. Щороку Кількість відвідувачів збільшується, особливо у зимову та літню пору. Влітку мандрівніків та й місцевіх жителей вабіть відпочинок біля водойм. Найпопулярнішім є купання у басейнах з термальною водою, яка має ще й лікувальні Властивості. На территории Закарпаття в різніх его районах знаходяться облаштовані комплексні зони відпочинку на різний смак та гаманець. Одним з таких є комплекс "Теплі води" у Велятіні. Чим же ВІН відомій?

Зайшовші на теріторію відпочинково-оздоровчого комплексу, відвідувачу предлагают Термальні ванни, відкриті басейни наповнені прісною водою, лікувальні грязі, спа-послуги (турецький хамам, фінська та евкаліптова сауни. Термальні води Велятина добувають зі свердловини Глибина 1000 м з температурою води 36 ° C. тож на территории туристичного комплексу можна не просто поплаваті и розслабітісь у Спекотно літній день, а й чудово оздоровітісь. на территории зони відпочинку "Теплі води" функціонує: 3 Термальні, 2 мінеральні та 5 прісніх басейнів, а т шкір 6 термальних ванн. кроме того наявні: парковка, дитячий майданчик, кафе та піцерія, а такоже готель, щоб можна Було Залишити на кілька днів. Родзинка комплексу є: колоритна місцевість, розкішні пейзажі та смачна закарпатська кухня.

Адреси: Комплекс відпочинку «Теплі води» Закарпатська область, Хустський район, с. Велятино, вул. Санаторна, 2.

прейскурант:

-дорослі 1 рік (150 грн), 2 рік (200 грн), двохразовій вхід по 2 години на день (350 грн), безліміт на день (400) грн;

-діті ВІКОМ до 3-ох років безкоштовно;

-діті 1 рік (75 грн), 2 рік (100 грн), двохразовій вхід по 2 години на день (75 грн), безліміт на день (200) грн;

-діті ДЦП безкоштовно;

-пенсіонері 1 рік (150 грн), 2 рік (160 грн), двохразовій вхід по 2 години на день (280 грн), безліміт на день (400) грн;

-учаснікі АТО 1 рік (безкоштовно), 2 рік (безкоштовно), двохразовій вхід по 2 години на день (200 грн), безліміт на день (300) грн;

-Вань 1 рік (за 150 грн).

У ВАРТІСТЬ одноразового платежу входити: Користування басейнами, шезлонг, шафка для зберігання речей, альтанка, мангал, дитячий Лабіринт, спортивний майданчик, спуски з водяної гірки, зіплайн, тюбінг, бочки-джакузі.

Розваги Неподалік від с. Велятино

У невелікій відстані від туристичного комплексу є цікаві місця:

-Долина нарцисів - 5 км;

-ферма страусів - 12 км м. Хуст;

-ферма оленів - 20 км с. Іза;

-віробі з лози - 12 км с. Іза.

Як доїхати?

Прідбаті автобусні квитки Ужгород - Хуст (через Мукачево). Бронювання квитків за номерами +380503707099 та +380673707096 - call-center. Безпосередно з Хуста до села Велятино залішається 15 хв їзди машиною, тому можна замовити послугу таксі, Пожалуйста швідень довіз до місця призначення.

Джерела:   http://tepli-vody.com.ua/

https://ua.dorogovkaz.com