×

Закарпат Автотранс

Термальний оазис Косино – відпочивай та оздоровлюйся!

Термальний оазис Косино – відпочивай та оздоровлюйся!

Закарпаття здавна славиться своїми термальними водами, які наділені лікувальними властивостями. На території області нараховується близько півсотні мінеральних джерел, кожне з яких відрізняється своїм складом з переважанням певних макро- та мікроелементів. Найвідомішими і досить популярними серед туристів є термальні води Косино і Берегово. 

kosuno
Комплекс “Термальні води “Косино” розташований в с. Косонь Берегівського району. Територіально комплекс знаходиться неподалік від угорського кордону. Таке розташування вплинуло на стиль в якому виконаний оздоровчий комплекс, адже для оформлення використано саме австро-угорський стиль.   


Термальна вода підіймається з надр землі до басейнів, однією з трьох діючих свердловин, глибина, якої сягає 1190 м під землею. Температура отриманої води становить 41°С.  Цілюща вода рекомендована для зовнішнього застосування в якості профілактики та  при наявності наступних захворювань: опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, міліарної системи. Час перебування у воді коливається від 15 до 20 хвилин. Протипоказано купання в термальних басейнах людям з хворобами у стані загострення. 


На території комплексу “Термальні води “Косино” розташовано 4 басейни, що наповнені мінеральною та прісною водою, і один дитячий басейн. Великий термальний басейн та термальні басейни “Близнюки“ схожі за температурним режимом води, оскільки в них вода має 41°С.  Різниця полягає в тому що перший підійде для драйвових відпочивальників, яким до вподоби простів і свобода. Другий варіант кращий для спокійного відпочинку і релаксу. Зазвичай цей басейн обирають сім’ї або невеличкі компанії з відпочиваючих. Прісний басейн з “Аква-баром“ виконаний в мексиканському стилі і темпера води в ньому відрізняється від попередніх, адже має лише 25°С. У дитячому басейні вода має 32°С і він мілкий, тому що розрахований для малечі. Крім термальних басейнів на території комплексу є 7 різновидів саун, турецький хамам та баня. 
Години  роботи комплексу: з 08:00 до 20:00 щодня (без вихідних). 

Щосуботи та щонеділі рейс Ужгород - Мукачево - Косино з відправленням о 08:00. За детальною інформацією телефонуйте в call-center:
+380503707099