×

Закарпат Автотранс

Топ 3 масштабні святкування у Європі

Топ 3 масштабні святкування у Європі

Шукаєте пропозиції для відпочинку з друзями та для настрою? хочете веселощів і щиро посміятись, отримати позитивний настрій перед початком весни? ми пропонуємо добірку з 3-ох основних найближчих гучних заходів в європі, які відкриватимуть 16 лютого. повірте байдужими святкування не залишать вас.

NICE КАРНАВАЛ – входить до списку найстаріших карнавалів світу. Триває два тижні і цьогоріч стартуватиме 16, а завершиться 28 лютого. Квіткові процесії, барвисті костюми та шалений настрій свята проникають в кожну клітину тіла і починають рухати, змушують танцювати, співати і віддаватись відпочинку на повну.

Europe

Зазвичай для кожного карнавалу підбирається певна тема. Наразі актуальними дедалі частіше стають світові проблеми наприклад, вплив соціальних мереж на суспільство. Карнавальні ляльки несуть асоціації з відомими особистостями обраної теми або ж актуальними алегоріями, з відображенням суті проблеми. Основною частиною карнавалу вважаються паради з частотою проведення в кожні 2 дні. Платформи з гігантськими ляльками рухаються під запальну музику в оточенні танцівників і музикантів, здійснюючи коло вулицями старої Ніцци. Центр всіх веселощів розташований на Площі Массена (Place Massena). Саме в цьому місця кількість глядачів шалена і атмосфера там відповідно така ж. В центрі уваги дві головні ляльки – це Король і Королева. Порада не купувати квитки на трибуни, оскільки набагато веселіше та реалістичніше можна відчути карнавал, стоячи в перших рядах і підтанцьовуючи. На площу теж можна пройти безкоштовно, якщо заздалегідь подбати про карнавальний костюм.

Europe
“FÊTE DU CITRON” – ЛИМОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ МЕНТОНА. всього за годину від Ніцци можна опинитись на барвистому святі лимонів. Красивий міський парк Сади Бьове (Jardins Biovès) прикрашається найнеймовірнішими фігурами з цитрусових. Кілька днів триває дійство і протягом цього часу в парку височіють замки з лимонів, казкові фігури та величезні їстівні дерева. Свято присвячене фруктам вразить своїми масштабами. Кожного року тут так само обирають тему від якої потім відштовхуються для створення фруктових скульптур. На фестивалі звичайно ж можна придбати різні цитрусові фрукти, а також солодощі та напої, які готують з ментонських лимонів.

Europe
VENICE CARNIVAL- карнавал у Венеції щороку приваблює тисячі туристів, які готові поринути в казку. Згідно традицій карнавал починається за 12 днів до попільної середи, коли у католиків розпочинається піст. Назва така дивна через так званий обряд, який проводився при відпущенні після сповіді гріхів, тоді голову сповідника посипали попелом. Площі міста, в період свята, сяятимуть від маси розкішних костюмів, а вечірні огні міста відблискуватимуть від замислуватих масок. У 2019 венеційський карнавал закінчиться 5 березня.
Отож обирати Вам куди їхати за відмінним настроєм. Для подорожі автобусом користуйтесь послугами агенції Ticket-bus.travel, квитки за посиланням http://ticket-bus.travel. Попереднє бронювання квитків за номером 0503707099.