×

Закарпат Автотранс

У Новий 2020 з впевненістю та запалом!

У Новий 2020 з впевненістю та запалом!

З давніх-давен у новорічну ніч люди дотримувались безлічі забобонів та прикмет - щоб отримати або зберегти вдачу та успіх у новому році. Деякі з них збереглися й до наших днів. На перший погляд може здатись, що вони зовсім дивні, проте щось таки в цих традиціях підготовки та святкування Нового року є.

new-year-2020

Наприклад, ранок 31  грудня потрібно розпочинати з покупки нового віника, який перев’язується  стрічкою червоного кольору і кладеться в куток держаком вниз. Щоб не накликати біду на себе або родичів, напередодні Нового року заборонялося прати речі. Також не можна в таку магічну ніч виносити сміття, тому що, кажуть, в новому році можна заробити собі великі збитки та витрати. Наступним важливим моментом в новорічну ніч є наповнення гаманця грошима, в протилежному випадку весь наступний рік він залишатиметься пустим. Для достатку в домі заздалегідь печеться пиріг, який також слугуватиме оберегом від негараздів. Приємною і всім відомою прикметою є покупка нових іграшок для ялинки. Вони асоціюються з бажаннями для Нового року, які обов’язково стануть реалізованими.

new-year-2020

З новорічним столом теж є кілька пов’язаних прикмет. Він має бути щедрим, багатим і різноманітним стравами, тобто економити в таку ніч не варто. Голова родини перед тим, як сідати за стіл, повинен постукати по ньому кулаком - для того, аби достаток столу збільшився до достатку у всьому домі. Ні в якому разі в новорічну ніч не варто сваритись або ж розпочинати бесіди на суперечливі теми. Навпаки, потрібно веселитися і більше жартувати, щоб перенести приємні емоції на весь рік. Цікаво, що той, кому пощастить випадково чхнути за новорічним столом, неодмінно буде щасливим у новому році.

Неможливо не згадати за прикмети в момент бою курантів. Обов’язковим є підіймання келехів і привітання один одного. До речі, той хто зробить останній ковток до 00:01, кажуть, стане найщасливішою людиною в році. Також кожне загадане за останні 60 секунд бажання підлягатиме здійсненню. 

new-year-2020

Отже, яких прикмет і забобонів дотримуватись, а яких ігнорувати – вирішувати кожному особисто. Та пам’ятайте: віра в чудеса і щирі побажання завжди мають неймовірну силу. Будьте щасливими та коханими в Новому 2020 році, хай оминають негаразди і звідусіль сиплеться удача, достаток нехай буде видно в кожному куточку оселі та подвір’я.

З Новим роком!