×

Закарпат Автотранс

В Будапешт автобусом, а далі на літак!

В Будапешт автобусом, а далі на літак!

Подорожувати автобусом зі свого рідного міста – це оптимально за ціною та доступністю різноманітних напрямків. Але якщо необхідно потрапити у місто, яке від вас істотно далеко, краще взяти до уваги авіаперельоти. І один з найближчих та найпопулярніших у східні Європі аеропортом є аеропорт Ференца Ліста у столиці Угорщини – Будапешті. Цей аеропорт полегшить добирання у кілька десятків місць, де б вони не були розташовані, чи у Європі, чи навіть на інших континентах!
Якщо вам потрібно потрапити у такі віддалені куточки Європи, як Лісабон(Португалія), Рейк'явік(Ісландія) чи навіть у Мальту, то аеропорт у Будапешті стане у нагоді для здійснення пересадки на літак.Логічне запитання: «Як добратись до Будапешту з Ужгорода чи Закарпаття?».

Для вирішення цього питання  можна зателефонувати у колл-центр ПрАТ “Закарпатавтотранс”, за телефоном 0503707099, 0673707096.

Адже, з Ужгорода п’ять днів(всі дні окрім вівторка та четверга) на тиждень о 09:35 відправляється автобус до Будапешту. В Будапешті зручно вийти на зупинці біля автовокзалу Неплігет, метро Неплігет, напрямок сектор "D", вихід з підземного переходу, наліво 40 м, зупинка поруч з кафе "SZOGLET". З цієї зупинку буде зручно дістатись у центр міста завдяки неподалік розташованій станції метро.

Автобус за маршрутом Ужгород-Будапешт здійснює посадку пасажирів не тільки в Ужгороді, а і в Чопі, а також робить зупинку в таких містах, як Захонь та Ньїредьгаза.

Квиток на автобус до Будапешту можна придбати у міжнародних касах та онлайн на сайті http://ticket-bus.travel/ зі знижкою 6% для зареєстрованих клієнтів.

Також можна істотно полегшити купівлю авіаквитка та підбір оптимального часу вильоту для вас звернувшись з цим питанням у міжнародну касі ПрАТ «Закарпатавтотранс». І відразу на місці здійснити покупку квитка.

Завдяки грамотній організації пасажирських перевезень ви можете у касі ПрАТ «Закарпатавтотранс» придбати квиток на автобус з Ужгорода до Будапешта також придбати авіаквиток з Будапешта у будь-який доступний для авіасполучення з будапештського аеропорту куточок світу! Це все в одній касі!

Як кожна подорож починається з маленького кроку, так далека поїздка може початись із придбання квитків у касах автостанцій Закарпаття.