×

Закарпат Автотранс

Віареджо: Карнавал алегоричних повозок

Віареджо: Карнавал алегоричних повозок

Серед великої кількості пам’яток регіону Тоскана, почесне місце займає Карнавал в Віарджо. Один із значних та відомих в світі карнавалів, в котрому щорічно приймають участь тисячі людей – італійці та купа туристів.

Сам карнавал зародився в 1873 році, як маскарад не задоволених надмірно високими податками багатих городян і за останні роки його головною відмінною рисою стали великі пересувні алегоричні повозки – платформи. На платформах, що рухаються взовж прибережного бульвару Віарджо, підносяться великі карикатури з пап’є-маше, в яких легко впізнати відомих персонажів із світу політики, культуру та шоу бізнесу. Ці незвичайні механізми, виконуючі важкі рухи та виробляючі грандіозний сценічний ефект, щорічно демонструють  приклад ідеального поєднання творчих сил майстрів країни з новими технологіями.
Весь час, до того ж, карнавал супроводжується вуличними костюмованими балами з музикою та масками.

KARNAVAL-V-VIAREDZHO

Ці свята беруть початок в так званих “кольорових костюмованих балах” (“veglioni di colore”) 20-х років, коли жінки повинні були бути вдягнені в сукні певних кольорів, в той час, як чоловіки залишалися в смокінгах; предмети оздоблення, цукерки та герлянди з серпантину також повинні були відповідати певному кольоровому коду.

Найпопулярніші заклади міста являли собою ідеальне місце для святкувань такого роду, роблячи цей карнавал ще загадковішим. Відвідування Віареджо, прославленого бальнеологічного та туристичного курорту, багатого архітектурою в стилі ліберті та деко –  це ще один з варіантів краще познайомитись з Версилією (Versilia) та її захоплюючими містечками Лідо-ді-Камайоре (Lido di Camaiore) і Форте-дей-Мармі (Forte dei Marmi), не забуваючи й про те, що від Віареджо можна легко добратися до таких чудових міст, як Піза (Pisa) або Лукка (Lucca).

KARNAVAL-V-VIAREDZHO

Дати проведення в 2019 році:

субота – 9, 17, 23 лютого

неділя – 3 березня

вівторок – 5 березня

Рекомендації:

Взяти з собою парасольку, теплий одяг і не промокаюче взуття, у зимовий період погода в Італії дуже непередбачувана, тому краще перестрахуватися.
Як добратися до Віареджо?

Рейсовим автобусом КИЇВ-ГЕНУЯ-НЕАПОЛЬ (через ЧОП), також підходящий рейс Ужгород-Будапешт. З аеропорту останнього можна долетіти літаком до потрібного місця призначення. Для замовлення авіаквитків користуйтесь посиланням https://wizzair.com.
Автобусні квитки можна придбати в міжнародних касах автостанцій або на сайті http://bus.com.ua
Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, то телефонуйте за номером – 0503707099 – наш call-центр.

Не дивно, що в дні карнавалу в місті спостерігається масовий потік туристів. Найоптимальнішим варіантом доїхати до міста являється потяг. Залізнична станція Віареджо знаходиться приблизно в 20 хв пішки від набережної, на якій власне кажучи і відбувається вся процесія.

Найближчі аеропорти:

Аеропорт Галилео Галілей (Піза) — в 26 км від Viareggio
Аеропорт Перетола або Амеріго Веспуччі (Флоренція) — в 75 км від Viareggio
Аеропорт Джузеппе Верді (Парма) — в 106 км від Viareggio
Аеропорт Гульєльмо Марконі (Болонья) — в 109 км від Viareggio
Аеропорт Христофоро Коломбо (Генуя) — в 128 км від Viareggio

Джерела: viareggio.ilcarnevale.com

http://www.italia.it