×

Закарпат Автотранс

Відень – культурний хаб Європи

Відень – культурний хаб Європи

Відень належить до найбільш відвідуваних міст Європи. Столиця Австрії неабияк наповнена історичними надбаннями, до яких відносяться: музеї, палаци, храми, сади і т. д. Формують місто 23 райони, назва яких відображається перед назвами вулиць. За рахунок лаконічного розташування основних туристичних пам’яток, досить легко вибудовувати маршрут для прогулянок містом. 


Опинившись в старому центрі міста, ключовими об’єктами для уваги допитливого туриста є Собор Святого Стефана, Віденська опера, вулиця Грабен, палацовий комплекс Хофбург, парламент, ратуша та Віденський університет. Продовжуючи прогулянку центром Відня, варто зазирнути в Дім музики. Місто воістину цікаве як для дітей так і для дорослих. Насправді дім слугує інтерактивним музеєм звука. Продовженням музейного кварталу є музеї сучасного мистецтва Mumok та Leopold Museum. В межаї музейного комплексу є кілька ресторанчиків, що досить зручно для відпочинку і можливості перекусити. 
Звичайно, будучи у Відні обов’язково потрібно відвідати Шенбрунн. Неймовірної краси бароковий палац австрійських імператорів. Крім того, цікавим місцем біля якого не буде довгих черг може послугувати Єзуїтська церква, яка є найстарішою церквою в міст, що збереглася з 10 століття. Ще однією гарною церквою є Карлскірхе, у виконанні якої використане віденське бароко. 


Активності відпочинку додасть поїздка на Дунайський острів. Велодоріжки, серфінг, школа вітрильного спорту трохи розвіять відчуття гостя в місті і дозволять відчути себе своїм серед місцевих жителів. Ще одним must have у Відні є прогулянка, як не дивно, кладовищем Zentralfriedhof. Там налічується понад 3 млн захоронень до числа яких відноситься могила Моцарта, Мікеланджело, Штрауса та багатьох інших  відомих людей минулих століть. 
На завершення відпустки, чудовим рішенням стане поїздка до околиць міста, наприклад це можуть бути містечка: Kahlenberg. Bisamberg, Nussberg. Відпочинок на природі достойно завершить прекрасну подорож Австрією і додасть яскравості та легкості спогадам. 


Відстань між Києвом і Віднем становить 1200 км, а від Ужгорода – 571 км. Відправлення з Ужгорода о 21: 00. Детальна інформація та замовлення квитків за номерами: 0503707099 та 0673707096. Під час подорожі на Вас чекає: комфортабельний транспорт (автобус), можливість перегляду кіно, wi-fi, напої (вода, чай, кава). До того ж ми надаємо доступні ціни та досвідчених водіїв.