×

Закарпат Автотранс

Вперед на фестиваль пива та сидру в Манчестер

Вперед на фестиваль пива та сидру в Манчестер

Найбільший фестиваль пива та сидру щороку збирає в Манчестері поціновувачів фруктових та хмільних напоїв. Свою репутацію фестиваль отримав за рахунок представлення якісної і найкращої в північному регіоні продукції. У 2020 датами проведення обрано 22-25 січня. Вхідні квитки продаються на офіційному сайті, на який можна перейти за посиланням https://mancbeerfest.uk/food-drinks/cider-perry20/, де також є можливість ознайомитись із повним списком пропонованих на фестивалі напоїв.

festival-piva-i-sidra-v-manchestere

Впродовж трьох днів відвідувачам пропонуватимуть приголомшливі 73 види сидру та перрі, зібрані від 40-а різних виробників. На фестивалі будуть представлені фаворити попередніх років, напої, які вже завоювали прихильність гостів фестивалю. Крім вже відомих, у загальний список будуть внесені молоді виробники сидру, які спробують зарекомендувати себе і отримати позитивні відгуки.

В 2020-у на відвідувачів чекають новинки у вигляді шести сидрів, витриманих у бочках. Вони вважаються еквівалентними елям. Їх дозрівання відбувається в бочках із живими дріжджами, які реагуючи з цукром додатково кондиціонують та стабілізують сидр. Справжні сидр та перрі – це слабоалкогольні напої, які виготовляються з відібраних сортів яблук та груш і ніколи не піддаються штучному газуванню. На відміну від інших схожих видів напоїв, сидр та перрі мають сезонне виробництво.

Впродовж періоду фестивалю проходитиме конкурс для визначення найкращих видів сидру, яким буде присвоєно титули.

Отже, чудова нагода влаштувати собі коротку, але незабутню подорож до Манчестера. Разом з Zakavto.com.ua – організаційні питання трансферу вирішуються за лічені хвилини! Ми допоможемо Вам із вибором квитків і відповімо на всі додаткові питання, які пов’язані з перевезеннями. 

festival-piva-i-sidra-v-manchestere

За уточненням інформації звертатися за номерами телефонів:

+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.
За цими ж номерами можна забронювати квитки.

Придбати квитки на міжнародні рейси можна в касах автостанцій, а також за посиланнями: https://zakavto.com.ua/ua/ та http://ticket-bus.travel/ , де їхня вартість на сьогодні  - із врахуванням знижки 6% та надається 6% накопичувальна знижка для зареєстрованих користувачів.