×

Закарпат Автотранс

Віртуальні екскурсії світовими музеями - частина 1

Віртуальні екскурсії світовими музеями - частина 1

Запроваджений майже у всіх куточках світу карантин змусив людей знаходити собі, не виходячи з домівок, різні способи розваг та дозвілля. На щастя, завдяки інтернету можна врятувати себе від нудьги і альтернативним варіантом для цього слугують онлайн-екскурсії найбільшими музеями світу. Зокрема:

Британська національна галерея

Зали галереї наповнені роботами західноєвропейського живопису XII – початку XX століття. Дорогоцінними роботами є картини Тиціана, Рубенса, Лоренна, Тернера та багатьох інших талановитих і всесвітньовідомих художників. У режимі онлайм можна ознайомитись не тільки з шедеврами мистецтва, а й безпосередньо зі спорудою, тобто архітектурою музею.

Посилання для онлайн екскурсії: https://www.nationalgallery.org.uk/

museums

Метрополітен-музей в Нью-Йорку (США)

Заснування музею припало на другу половину дев’ятнадцятого століття. За стільки років йому вдалося посісти третє місце в світі за кількістю відвідувачів. У його колекції понад 2 мільйони робіт, серед яких твори мистецтва класичної давнини, картини і скульптури майже всіх європейських майстрів, а також великі колекції американського і сучасного мистецтва. Завдяки віртуальній екскурсії можна розглянути більше ніж 400 000 експонатів музею.

Посилання для онлайн екскурсії: http://www.metmuseum.org

museums

Музей мадам Тюссо

Експонатами музею є створені з воску постаті історичних та відомих особистостей світу, до яких належать: музиканти, актори, співаки, вчені, політики, громадські діячі та інші знані особи. На даний момент музей відображає останні події світу.

Посилання для онлайн екскурсії: http://www.sphericalimages.com/tussauds/

museums

Лувр (Париж, Франція)

Лувр займає позицію одного з найвідвідуваніших музеїв світу. Представлена колекція поєднала в собі різноманітні географічні та часові простори. Так до її складу входять роботи, починаючи від Західної Європи через Грецію до Ірану, Єгипту, Близького Сходу, також з античності до 1848 року. Експозиція музею багата на твори мистецтва, виконані до дев’ятнадцятого століття, а також експонати древніх цивілізацій.

Посилання для онлайн екскурсії: https://www.louvre.fr/

museums

Національний музей природної історії у Вашингтоні

Експонатами музею є зразки рослин, тварин, корисних копалин, мінералів, порід, метеоритів і, крім того, археологічні та культурні артефакти, які разом складають 126 мільйонів експонатів. Також у музеї є зал динозаврів, зал із алмазами Хоупа і знаменитими дорогоцінними каменями Нового Світу.

Посилання для онлайн екскурсії: https://naturalhistory.si.edu/visit

museums

Незважаючи на те, що кожен з нас нині змушений перебувати вдома, мусимо знаходити і позитивні моменти в тому, що відбувається. Зараз маємо можливість приділити більше часу родині, прочитати цікаві книги, почерпнути для себе щось нове, адже джерел для цього в епоху інтернету достатньо. Ми в свою чергу спробуємо допомогти Вам урізноманітнювати дні карантину - проводити час цікаво. Бережіть себе і будьте здоровими!