×

Закарпат Автотранс

Вулицями історичного Львова

Вулицями історичного Львова

Львів – це унікальне поєднання культур заходу та сходу. Воно наче створене для поетів та романтиків, музикантів та гурманів, та особливо для тих, хто закоханий у цей прекрасний і дивовижний світ – для туристів. Протягом багатьох століть найкращі архітектори з усієї Європи надавали місту особливого вигляду. Саме тому нині тут гармонійно поєднується багато різних стилів та епох. І попри важкі історичні події, які випало пережити героїчному місту Лева, воно зберегло майже усі свої шедеври в автентичному вигляді. Так, до наших днів дійшли оригінальні пам’ятки архітектури, збудовані ще у 14-17 століттях.

Нині уся центральна частина Львова входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Блукаючи вузькими, вимощеними бруківкою вуличками ви переноситиметесь з «Середньовічного» Львова, до «австрійського», «польського» та «українського». Кожного неодмінно вразить головна площа міста – Площа Ринок, де кожен з 45-ти розміщених на ній будинків має свою власну історію. Захопить своєю чисельністю різноманіття храмів (Домініканський собор, церква Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, каплиця Боїмів, Вірменська церква, Андріївська церква, Єзуїтський костел, на одній із настінних фресок якого можна побачити як виглядав Львів у 17столітті), героїчністю – оборонні споруди Львова (арсенал, порохова вежа, мури старого міста), пишнотою та красою – культурний спадок (оперний театр, театр Марії Заньковецької, картинна галерея).

Подолавши безліч сходинок міської Ратуші ви отримаєте масу задоволення від панорами міста. Аптека-музей, розповість як виглядала фармацептична справа в 18столітті. Відвідавши Високий замок, побачите чудовий краєвид всього міста та околиць. А завітавши до «Будинку вчених» або Шляхетського Казино, впізнаєте інтер'єри фільму «д'Артаньян і три мушкетери».

Львів, він таки – вміє дивувати і залишати слід в серці мандрівника.

Як доїхати до Львова?

На останок, обирайте для себе зручний, комфортний транспорт до Львова за вигідною ціновою політикою. Відправлення щодня о 06:15, 07:30, 13:00, 13:35, 18:00, 21:30. Орієнтовна вартість квитка від 277 грн. Знаходьте і купуйте свої квиточки на https://zakavto.com.ua/ua/.

Надійний трансфер до місця призначення;

Обираючи нас -  Ви обираєте: гарантовану поїздку, надійний трансфер та якісне обслуговування.

Виникли питання? Наш call-центр з радістю допоможе Вам. Телефонуйте за номерами:

+38 (050) 370-70-99 
+38 (067) 370-70-96