×

Закарпат Автотранс

Варшава  чекає на тебе, вперед!

Варшава чекає на тебе, вперед!

Весна вже на порозі, зовсім скоро наповнить природу життям і відштовхне зиму на задній план, а значить  - саме час максимально насолодитися останніми морозними днями зими і організувати маленьку подорож до прекрасної Варшави. Столиця Польщі є чудовим місцем для відпочинку, в якому архітектура поєднує в собі історію та сучасність.  Якщо їхати до Варшави всього на один день, то точно потрібно побувати в наступних місцях.

Старе місто Польщі. Цікаво, що майже 85% історичної архітектури було зруйновано під час Другої світової війни і тільки згодом, використовуючи старі фото та спогади місцевих жителів, зруйновану частину Старого міста було відновлено. Через деякий час Варшаву віднесли до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, в якості прикладу відмінно відновленого зруйнованого майна.

Королівський замок. Колишня резиденція польських монархів, яка наразі вважається однією з найвизначніших пам’яток столиці Польщі. В наші дні замок виконує роль музею, в якому проводяться лекції, виставки та концерти.  До найбільш відомих і популярних залів замку відносяться: Овальна галерея, Лицарський і Тронний зали, Зал асамблей, Великий зал, а також замкова капела. Свою локацію споруда займає на plac Zamkowy 4, 03-401.

Палац культури та науки. Найвища будівля Польщі, з висотою 234 метри, після 2000 року вважається найвищим у світі хмарочосом з вбудованим годинником. До того ж саме з цієї будівлі відкривається неперевершена панорама на місто. Розташовується  будівля на plac Defilad 1, 00-901.

Музей Шопена. Чудове місце для поціновувачів музики, яке присвячене одному з найвидатніших композиторів – Фредеріку Шопену. Одинадцять залів наповнених сенсорними моніторами і мультимедійними експозиціями,  розмістилися на 4 поверхах будівлі. Знайти музей можна за адресою  Palac Gninskich? 00-368? Okolnik 1, 00-368.

Сади Варшавського університета. Казкове місце, розташоване на даху бібліотеки, яка займає площу в один гектар і більше половина цієї території зайнята рослинами. Сад формують дві окремі частини, так звані нижній та верхній сади, що розділені водним каскадом. Висячі сади можна знайти за адресою Dobra 56/66, 00-312.

Warszaw

Парк Королівські Лазеньки. Один з найбільших паркових комплексів, який займає територію в 76 гектарів. На території комплексу крім доглянутих зон відпочинку і доріжок розташовані декілька музеїв, амфітеатер, стара оранжерея та палац на воді. Крім того навпроти палацу є ставок і якщо орендувати човник, то можна погодувати каченят і насолодитись красою природи з води. Знайти парк можна за адресою Lazienki Krolewskie, 01-999.

Warszaw

Сучасні хмарочоси. Протилежна від історичної частини – сучасна половина Варшави теж вартує уваги. Розкішні райони з неймовірними пейзажами сформовані торговими центрами, офісами та елітними житловими будівлями, нічим не відрізняються від Нью-Йорка.

Warszaw

ШВИДКО, ЯКІСНО, НАДІЙНО до Варшави.
З Ужгорода до Львова щодня є автобусні трансфери. Зі Львова є прямі рейси до Варшави. Обирайте час, який буде зручним для Вас і вирушайте в мандрівку своєї мрії. Вигідно придбати квитки можна на офіційних сайтах https://zakavto.com.ua/ та http://ticket-bus.travel (де їхня вартість на сьогодні  - із врахуванням знижки 6% та надається 6% накопичувальна знижка для зареєстрованих користувачів). 
 За уточненням інформації звертатися за номерами телефонів:
+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.
За цими ж номерами можна забронювати квитки.
Ми гарантуємо Вам 100%-во успішну поїздку і безпечну подорож. Відкривайте для себе ще більше нових міст та країн, щоб подарувати собі незабутні враження та позитивні емоції!