×

Закарпат Автотранс

Як убезпечити себе від шахраїв під час подорожі?

Як убезпечити себе від шахраїв під час подорожі?

Часто буває, що екскурсійні тури або недовготривалі поїздки за кордон завершуються неприємно, наприклад через пограбування. У поспіху на рейс і з великою кількістю валіз, турист втрачає пильність до дрібниць і стає особливо вразливим. Усе це подвоюється у разі, якщо подорож ще й з дітьми або домашніми улюбленцями. Саме такі умови є вигідними для грабіжників. Вони можуть зробити свою справу на вулиці, на вокзалі, в готелі і навіть організувати ID-крадіжку. Така неприємна і  непередбачувана ситуація може трапитись з будь-ким і щоб її уникнути розгляньмо кілька порад на майбутнє.

Уникнення крадіжок на вулиці. Гуляючи новими містами, особливо там де великі скупчення людей, все цінне варто тримати при собі. Кишені завжди повинні бути застібнутими і в ніякому разі в легкодоступних місцях не можуть бути: гаманець, телефон, гроші. Однозначно, що такі цінні речі не можна класти в задні кишені штанів, навіть якщо загрози пограбування не буде, то вони можуть просто випасти і загубитись. Наступна слушна порада полягає в тому, щоб не носити взагалі з собою великі суми грошей і вартісні чи важливі папери. Ці речі краще залишати в сейфі готелю, можна скористатись банківською картою у випадку з грошима, а документи мати і в електронному вигляді. Оскільки у більшості великих міст практично всюди можна розраховуватись банківською карткою, то краще взагалі мінімально користуватись банкоматами і не знімати круглі суми. Також варто зупинитись на ситуаціях з нав’язливими знайомствами. Багато шахраїв вистежують свою потенційну здобич заздалегідь. Нажаль недосвідченого туриста можна впізнати за лічені хвилини, через розсіяність уваги і неуважність. Грабіжники можуть навіть запропонувати свою допомогу і пообіцяти екскурсію містом, але в таких випадках потрібно бути надто пильними, щоб не втрапити в халепу з крадіжкою.

podorozi-i-bezpeka

Уникнення крадіжок в готелі. Практично всі готелі знімають з себе відповідальність за збереження цінних речей своїх клієнтів. У такому випадку найкраще підходить сейф у номері або сховище на рецепції. Далі варто пильнувати за цінами на послуги, які персонал любить різко змінювати, якщо помічає, що турист не звернув увагу. Такі ситуації можуть трапитись наприклад в Туреччині, Єгипті, Греції. Якщо все ж таки не пощастило, то не потрібно соромитись і відразу варто звернутись до директора закладу або старшого адміністратора, щоб вирішити непорозуміння якнайшвидше.

podorozi-i-bezpeka

Уникнення ID-крадіжок. У даному випадку слушна порада уникати зловживання безкоштовним вільним інтернет-з’єднанням у громадських місцях. Користування ним доречне для пошуку інформації, але точно не для доступу до персональних облікових записів, тим більше до банківських додатків.

podorozi-i-bezpeka

Отже, бажаємо всім безпечного і безтурботного життя під час подорожей, де б не доводилось бути. Будьте пильними та обережними і все буде добре!

Разом з Zakavto.com.ua – організаційні питання 100% трансферу і надійної подорожі можна вирішити за лічені хвилини! Ми допоможемо Вам із вибором квитків і відповімо на всі додаткові питання, які пов’язані з перевезеннями. За уточненням інформації звертатися за номерами телефонів:
+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.
За цими ж номерами можна забронювати квитки.