×

Закарпат Автотранс

Як закохатись в Трнаву раз і назавжди?

Як закохатись в Трнаву раз і назавжди?

Серед туристів Словаччина завжди славилася невеликими і затишними населеними пунктами, які з точки зору культурного дозвілля є достойними місцями. До одного з таких відноситься, розташоване за 50 км від столичного центра, місто Трнава.

trnava

Щодо історії, то на місці сучасної Трнави колись було маленьке поселення. Вперше про нього згадується  в 13 столітті у писанні архієпископа. Цікавим є той факт, що саме Трнава була першою, якій надали статус міста. Нині є важливим індустріальним регіоном Словаччини.

Прикрасою на головній площі міста, яка носить назву в честь св.Миколая, є базиліка. Вона була збудована на честь Миколая Чудотворця в кінці 14 століття. На її зведення знадобилося 40 років. Виконана святиня в стилі бароко. З часу возведення до наших днів збереглися контрфорси, розміщені на фасадних частинах храму. До пожежі, яка трапилась в 17 столітті, храм складався з різних за висотою веж. Після реставраційних робіт зруйновані частини храму перебудували і наразі всі вежі однакові за висотою. Північна частина базиліки славиться найбільшою в Європі дзвіницею. Також гордістю церкви є робота 16 століття -  зображення Трнавської Діви Марії. Крім того, у базиліці є древній вівтар всіх святих.

trnava

У Трнаві також знаходиться один із найбільших музеїв Словаччини – Західнословацький музей. Він  розміщений в одному з будинків, які в минулому належали монастирю святої Клари. Сам монастир існує з 13 століття, а у 18 столітті його передали під юрисдикцію армії. Тільки після воєнних часів у монастирі з’явився музей, основним завданням якого було збереження культурної спадщини Трнави. Наразі музей є одним з найвідвідуваніших місць міста.

В колекцію музею входить більше 140 тисяч експонатів, серед яких предмети побуту, культури і різноманітні старовинні артефакти. Також у музеї є зали з творами мистецтва релігійної тематики і зали, наповнені виробами з кераміки. Окремо виділено зал з колекцією дзвонів.

trnava

Організаційні питання трансферу до міст Словаччини можна вирішити за лічені хвилини разом із zakavto.com.ua! Ми допоможемо Вам із вибором  квитків!

За уточненням інформації та з питань бронювання квитків звертайтеся за номерами телефонів:
+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.