×

Закарпат Автотранс

Яскрава Севілья для допитливого туриста

Яскрава Севілья для допитливого туриста

Коли настає пора Відпусток, то КОЖЕН завзято шукає міста та місця, куди б можна Було поїхаті відпочіваті. Щороку хочеться чогось нового, Прагнення відвідаті Нові куточки планети. Ось тут ми и Спробуємо помочь. У Цій статті розкажемо про неймовірну Сонячна Севілью. Що цікаве можна Побачити? А також, як доїхаті до Севільї?

Севілья - місто на Півдні Испании, четвертий за кількістю населення в стране. Севілья є одним з найтеплішіх міст в Европе. Воно є центром туризму, а отже приносити чи чималі дохід для Испании. У Севільї, як и в кожному великому місті є Визначні пам'ятки за Якими відразу можна ее впізнаті.

Королівський Алькасар є одним з таких. Збудованій в класная середньовічному маврітанському стилі палац, вражає помпезністю. Заміслуваті форми, Яскраві кольори декору в екстер'єрі и поєднання з озеленення территории справляються Дивовижний враження. Розташовується ВІН на Тріумфальній площади. На теріторію палацу можна зайти через парадні ворота Пуерта-дель-Леон, Які ведуть у просторі патіо. Внутрішні Покої палацу Алькасар плавно переходять у Великі зали. Стелі декоровані дорогоціннімі сортами дерева. Та нє только єдиний палац зачаровує туристов, а й розкішній сад Виконання Французька та Арабською майстрами. Вхід на теріторію палацу Відкритий з 09:30 до 18:00.

Севільській кафедральний собор діви Марії - це один з найбільшіх храмів Європи. Збудованій в 1401-1519 роках на фундаменті колішньої мечеті. Головний собор Севільї поступається за розмірамі только лондонський собору Святого Павла та римській базіліці Святого Петра, проти перевіщує їх за об'ємамі. Загальна площа = 11 520 кв. м; висота центральної нави = 42 м. Внутрішнє оздоблення храму є справжнім культурним Надбання. Его складають шедеври живопису, картини Мурільйо, де Сурбарана, Веласкеса, Гойї, а такоже захоронення самого Колумба або, як пріпускають, его сина Дієго. У храмі є даже дзеркало, в якому можна роздівітісь оздоблення куполів.

До унікальніх будівель Севільї належати такоже две вежі: Хіральда та Торре-дель-Оро. Вежа Хіральда в маврітанському стилі є унікальною історічною будівлею, Аджея це єдина Мусульманська споруда, яка НЕ ​​булу зруйновна в часи облоги міста християнами в период Реконкісті. Для туристов вежа Приваблива панорамними видами, Які відкріваються з неї на стару Севілью. Здавай б, сама конструкція вежі НЕ прімітна оку, та если роздівітісь Ближче, то художнє оздоблення может вразіті. Витончення декор Робить вежу цілісною и нетипові для Севільської архітектури. Вежа Торре-дель-Оро, збудована в 12 ст на березі річки Гвадалквівір, вважається символом Севільї. У середньовіччя вежа входила до укріплень в кріпосній стіні, яка оберігала місто з усіх боків. Вежа виклади білою цеглою через что носити ще й іншу Назва - Золота вежа.

Найпопулярнішім містом відпочинку для місцевіх жителей є площа Плаза де Еспанії, розташована в парку Марія Луїза. Будівлі були спроектовані Анібалем Гонсалесом, відомим іспанськім архітектором 20 ст. У будівництві площади вікорістовувалось поєднання Ар-деко та Neo-Mudejar. Площа є прикладом ренесансного Відродження, популярного стилю в Испании. Величезна будівля у виде пів-кола є символом об'єднання между Іспанією та всіма ее колоніямі. На площади розташованій прекрасний фонтан - робота Вісенте Травера, відомого іспанського архітектора. Поряд з площею простягається канал, Який пересікають Чотири мости, Які сімволізують Стародавні королівства Испании: Леон, Кастілію, Арагон, Наварра. Канал Використовують для катання на човни, а це немного нагадує Венецію.

Парк Марії Луїзі розкінувся на березі Гвадалквівіра. Оформлення парку займався тією самий архітектор, Який проектував площу. У парку Збережи природня краса без надмірніх втручань людини. Прямо алеями прогулюються Павліни, у ставках плавають качки та лебеді, на гілках дерев рябіють різнокольорові папуги. Одним з найгарнішіх прикрас парку є фонтани, вікладені плиткою в типовому маврітанському стилі. Рослінність парку Марії Луїзі представлена: фініковою пальмою, апельсинові дерева, лавром, евкаліптом, екзотичних Жакаранда.

Із Севільї до других визначний міст Испании: Мадрид, Барселона, Валенсія та інші, добратися можна потягом. Державною залізнічною Мережа Испании є Renfe. Квітки on-line за ПОСИЛАННЯ https://train.trenes.com.

До Севільї відправки здійснюється з Мукачева. КОЖЕН четвер о 20:30 Відправлення автобусів МІЖНАРОДНОГО значення з автостанції. Стоимость квитка - 4760 грн. Бронювання квитків за номерами: +380503707099 та +380673707096 - call-center.