×

Закарпат Автотранс

Жиліна чекає на тебе!

Жиліна чекає на тебе!

Жиліна (Zilina) – четверте за величиною і одне з найстаріших міст Словаччини, розташоване на березі річки Ваг. Вона мале за розмірами тому його спокійно можна обійти пішки за один день. Та проти це, Жиліна насичена архітектурними пам’ятками, історія яких налічує близько семи століть. Історичний центр невеликий і забудований дво- і триповерховими затишними будинками. Нагулявшись в досталь старими вуличками міста можна відправитись на Жилінську греблю в східній частині міста, щоб зайнятися джоггингом, велоспортом, катанням на ковзанах взимку або пляжним волейболом влітку. Також варто заглянути в культурний центр «Станиця» в будівлі старого залізничного вокзалу, де проходять концерти, театральні постановки, кінопокази, фестивалі, виставки і т. д.У місті великий вибір кафе, ресторанів, кондитерських. Кухня різноманітна – словацька, європейська, східна. Оригінальним дизайном вас здивує ресторан XIV. У ньому представлені страви національної кухні, а також величезний вибір місцевих вин. Любителям італійської кухні припаде до душі піцерія Caroina. Тож голодними залишитись важко.

З розваг місто пропонує Мар’янську площу – центральну в історичній Жиліні. Головною визначною пам’яткою там є собор Святого Павла. Також відвідини знаменитого в Жиліні замку Будатин, розташованого на околиці міста, на протилежному березі Вага. Поруч розташовується єзуїтський монастир, в якому наразі розташовується Поважська галерея, в колекції якої безліч творів місцевих художників. Ще однією визначною пам’яткою є костел Св. Барбора, головний вівчар, якого прикрашений 11-ма фігурами святих. Вниз від центру, по центральній вулиці Халково можна зустріти храм Св. Штефана, побудований в ранньому романському стилі. За легендою, його збудував угорський король Іштван I. Проте Жиліна відома не тільки своїми архітектурними пам’ятками, а й природними красотами. Наприклад, долина Вратна славиться скелястими кручами, наявністю пішохідних стежок, лісистими схилами і гірськолижними курортами.З трансфером пропонуємо допомогу. Автобусні квитки можна придбати в міжнародних касах автостанцій або на офіційному сайті Ticket-bus.travel – http://ticket-bus.travel, для авторизованих користувачів діє накопичувальна ЗНИЖКА 6%.

Для того щоб доїхати в Жиліну обирайте рейс Ужгород-Жиліна, знаходьте для себе зручний час відправлення і вирушайте в подорож. Комфорт та якість обслуговування забезпечені.

Джерело: https://tonkosti.ru