×

Закарпат Автотранс

Зимовий калейдоскоп

Зимовий калейдоскоп

Закарпатавтотранс із захопленням повідомляє про новий святковий тур - “Зимовий калейдоскоп” (3 дні / 2 ночі). З 16 до 18 грудня 2020 року пропонуємо Вам влаштувати собі коротеньку відпустку. Високогірне містечко, заздалегідь обране для тура, і його передмістя зачарують Вас мальовничими краєвидами, спадщиною ЮНЕСКО, гірським повітрям і неповторним затишком. 


До переліку запланованих подій входитимуть:
-    зустріч з найкрасивішими волохатими буйволами Закарпаття і дегустація сиру;
-    споглядання заходу сонця на найвисокогірнішому озері України. 
-    знайомство з історією Закарпаття зі смаком Середньовіччя. 

Доповненням до гірської чаші колориту буде келих хмільного пива на мінеральній воді, ароматна кава з додаванням ноток пряного вина і оригінальних наливок. Хіба ж це не прекрасно?! Всі визначені події відбуватимуться в атмосфері єднання з природою, при цьому, дотримуючись усіх правил і постулатів сьогоднішнього дня.


Проте на цьому чудові новини не закінчуються. Яке ж свято без подарунка. Учасники Зимового калейдоскопу отримають закарпатський сюрприз, пікнік і святкову атмосферу! 
Отож, приєднуйтесь до нашої веселої команди, щоб оповити себе новорічним настроєм і передати його іншим. Обіцяємо Вам розкрити всі таємниці обраної місцевості і розповісти легенди Закарпатського краю. 
Тур розрахований всього на 10-12 осіб. Любов до подорожей, затишок, який забезпечуємо проживанням в кращих готелях та комфорт завдяки надійному трансферу, слугуватимуть основою для зародження виключно позитивних емоцій від поїздки. 

Орієнтовна вартість туру - 3595 грн. До його вартості входитиме: проїзд автобусом за визначеним маршрутом, супровід гіда, страхування, проживання в 2 - 3-охмісних номерах, харчування (сніданки і вечері в готелях). Додаткові витрати потрібні на: ж / д квитки, вхідні квитки, дегустації та обіди.
З нетерпінням чекаємо на Ваші дзвінки та бронювання вільних місць.
За детальнішою інформацією звертайтесь за тел: +380935331893.