×

Закарпат Автотранс

Разумное планирование - выгодное сбережения. Путешествие продумана до мелочей.

Разумное планирование - выгодное сбережения. Путешествие продумана до мелочей.

Першочергові питання при підготовці до подорожі, завжди стосуються квитків, житла і виготовлення візи. На другий план відходять, здавалося б, не так вже й серйозні речі, проте врахувати і їх то можна добре заощадити згодом і грошима. Так, що ж такого треба знати, збираючись на відпочинок за кордон, щоб врешті-решт подорож була вдалим?
1.Нюанси з валютою. Ще до від'їзду в чужу країну, важливо знати, яка валюта там використовується, де її можна взяти, який курс вигідно і як краще розраховуватися: готівкою або банківською карткою. На перший погляд речі не дуже важливі і все ж слід надати їм уваги, оскільки є різноманітні приклади того, як на простих речах можна економити. Наприклад, збираючись до Японії краще підготувати долари і вже на місці (прямо в аеропорту є вигідні обмінники) міняти їх на ієни (місцеву валюту). Якщо обумовити про Нідерландах краще мати готівку, так як з картками можуть виникати неприємні ситуації, коли ними не вийде розрахуватися. У Північній Кореї купити місцеві гроші вийде тільки в готелі, де незалежно від того, яка у вас на руках валюта, вигідно обміняють гроші. Тобто все залежить від країни.

planuvania-podorozi
2.Трансфер в готель. Долетіти до місця призначення, як виявилося, мало, потрібно обов'язково заздалегідь подбати про трансфер в готель. В іншому випадку велика ймовірність зустріти завищені витрати. При самостійному плануванні поїздки можна вибирати, яким чином буде зручно добиратися:
• дійти пішки (в тому випадку, якщо все розташовано досить близько)
• викликати таксі;
• піддатися на вмовляння таксистів, які постійно чекають біля аеропорту (бути готовим до завищених цін на проїзд)
• скористатися місцевим транспортом;
• скористатися трансфером з готелю (часто безкоштовно)
• взяти в оренду авто;
В даному випадку вирішувати мандрівникові скільки він хоче витратити на трансфер і який транспорт буде для нього зручним. Варто відзначити, що в Європі поїздка на таксі обійдеться дуже дорого.

planuvania-podorozi
3.Місцевій трансфер. Важливу роль відіграє розташування готелю, де доведеться оселитися на період відпустки. Якщо він знаходиться далеко від основних цікавих локацій міста, то цей пункт теж буде актуальним для вивчення. Для цього потрібно скласти приблизний список місць, які хочеться відвідати і вже відштовхуючись від цього рухатися в пошуках місцевого транспорту для пересування. Популярним часто є велосипед, його оренда коштує не дорого і він зручний для пересування.

planuvania-podorozi
Організаційні питання трансферу в країни Європи можна вирішити за лічені хвилини Разом з Zakavto.com.ua! Ми допоможемо Вам з вибором квитків і відповімо на всі додаткові питання, пов'язані з перевезеннями. За уточненими інформації звертатися за телефонами:
+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.
За цим же номерам можна забронювати квитки.